با درود
مسابقات بین المللی اتومبیلرانی دهه فجر در مازندران برگزار می شود


رئیس هیئت اتومبیلرانی و موتورسواری مازندران از برگزاری مسابقات بین المللی اتومبیلرانی دهه فجر در مازندران خبر داد.

 

 

به گزارش خبرنگار برنا از مازندران علی یگانگی در نشست با مدیر کل تربیت بدنی مازندران و اعضای فدراسیون اتومبیلرانی ارمنستان گفت: این مسابقات به مناسبت ایام الله دهه فجر در پیست اتومبیلرانی سرخرود محمودآباد برگزار می شود.
 
وی اظهار داشت: این مسابقات در سه کلاس چهار، شش و هشت سیلندر و با حضور تیم ملی ارمنستان و تیمهای اصفهان، خراسان، فارس، خوزستان، تهران و مازندران الف و ب برگزار می شود.
 
رئیس هیئت اتومبیلرانی مازندران با اشاره به اینکه خودروهای شرکت داده شده در مسابقات دهه فجر بیمه می شوند، تصریح کرد: اقدامات لازم برای امنیت و سلامت جان موتورسواران در این ایام صورت گرفته است.
 
یگانگی با بیان اینکه امسال قطعا مازندران به مسابقات خارج از کشور اعزام خواهد شد، تصریح کرد: هشت کشور در موتورسواری و پنج کشور در اتومبیلرانی رالی اروپایی حضور خواهند یافت که قطعا مازندران عضو خواهد بود.
 
وی با اشاره به قول اداره کل تربیت بدنی مازندران برای ساخت پیست اتومبیلرانی از افتتاح نخستین پیست اتومبیلرانی با همکاری بخش خصوصی در بهشهر خبر داد.
 
به گفته وی، زمینی در مرکز استان برای این امر شناسایی که در صورت تصویب کارشناسان اداره کل، مطالعات اجرای این طرح در مرکز استان صورت خواهد گرفت.
/ 0 نظر / 23 بازدید